Aqua Aerobic
Aqua Aerobic

Nowe zajęcia! Aqua aerobic dla Pań - Zapraszamy!

Wesołych Świąt
Wesołych Świąt
Nowy basen i nowa godzina zajęć
Nowy basen i nowa godzina zajęć

Nabór do nowej grupy! Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży. Basen przy XV LO im. Zjednoczonej Europy…

Previous Next

Zapraszamy na zajęcia

Zajęcia prowadzimy we wtorki, piątki, soboty i niedziele


Zapisz sięZgłoś nieobecność

Aktualności

Informujemy że do 12 grudnia mały basen PG jest zamknięty. Więcej informacji wkrótce.

W związku z awarią, która miała miejsce na małej pływalni Politechniki Gdańkiej na przełomie października i listopada infromujemy że zajęcia mozna odrobić w dniach:

Zima zbliża się wielkimi krokami, więc warto zadbać o czas dla swoich dzieci podczas ferii zimowych!! Firma Sportevo którą reprezentują Joanna Staniszewska i Szymon Dolega organizuje półkolonie pływacko - rekreacyjne na Gdańskim AWFiS!

Zapraszay wszystkie Panie zainteresowane zajęciami z Aqua Aerobiku, które odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 17:45 - 18:30 na pływalni na Zaspie. Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach to 24 zł.

Od 28 listopada naszych instruktorów będzie można spotkać na pływalni przy XV LO na Zaspie. W skład nowo tworzonej grupy wejdą dzieci i młodzież od 5 roku życia, chcące skorzystać z zajęć nauki i doskonalenia pływania. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nabór do nowej grupy. Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się poprzez formularz kontaktowy (ostatnia pozycja na rozwijanej liście dostępnych zajęć). Szczegółowe informacje odnośnie lokalizacji pływalni znajdą Państwo w dziale "Gdzie jesteśmy?".